63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55

mlčení, bezmoc a tak dále..

12. srpna 2012 v 9:51 | Kellie |  Diary
Všechno je špatně.. staly se věci, který jsem si nedovedla ani náhodou představit.. stalo se a nevim, jak z toho ven..

H. a N. jsou mí nejlepší přátelé..

na přelomu května a června byla N. s H. ve Francii...tak jsem se zkoumavě a zvědavě zeptala,jestli mezi nima něco bylo, ale řekla mi že ne..věřila sem to a nechala sem to bejt.. víte my sme to s N. dycky měly tak, že já věděla,že se jí H. líbí, ale ona už k němu narozdíl ode mně údajně nic necejtila..a tak proč před ní o všem nemluvit viď,jednou si důvěřujem tak proč taky ne žejo..pak byla jedna akce na který se stal první velkej zlom v naší důvěře.. ulítla, vykousla se tam s jedním mým spolužákem a celkově toho na mě bylo všeho moc a tak to na mě spadlo asi kolem třetí ráno, já jsem si v tom klubu kde sme byli sedla do kouta a chtě nechtě začla bulet.. jenže N. se vrátila v blbou chvíli, takže mě tam nachytla v tom nejhorším rozpoložení v jakym jsem mohla bejt.. položila si mě na klín a začla do mě hučet že všechno bude dobrý a tunu keců okolo toho..

..docílila svýho, že sem se vzpamatovala a nějak se postavila na nohy.. když jsem jí tam s brekem ležela na tom klíně, tak sem jí dala úplně všechno co sem v tu chvíl mohla.. naprosto veškerou důvěru, kterou mohla v tu chvíli dostat,protože jsem se cítila naprosto bezbranná a bezmocná vůči okolnímu světu..a taky sem si myslela, že její chlácholení bylo upřímný a že pochopila že je něco špatně a že mi na tom záleží.. druhej den ale vyprávěla L. tenhle můj zkrat jako naprosto nejvíc humornou historku.. ona tam u toho L. byla taky,ale až ke konci... takže sem tak seděla a poslouchala jak se tomu Verča směje a smála sem se taky, znělo to fakt vtipně a přitom mě to dost mrzelo... druhej den mi N. řiká, že ty moje vzlyky zněly strašně vtipně, ale že se mi nechtěla tlemit a chtěla abych přestala bulet.. tak to mrzelo ještě víc... to bylo takový první nabourání mojí důvěry...ale brala jsem to.. pak následovalo pár malých "nevinných" lží nad kterýma jsem se nijak nepozastavovala a nebrala je vážně..

potom byl festival.. já na něj měla jít,ale nešla jsem, jela jsem místo toho na víkend domů.. N. na tom fesťáku byla s H.. krátce po tom jsem objevila na netu fotku,kde mi přišlo, že se držej za ruce, ale přišlo mi to nepravděpodobný, tak jsem se v tom nešťourala... jenže teď v pondělí se naprosto všechno zlomilo..přišel za mnou H. s tim, že prostě mi musí něco říct, protože mi říká úplně všechno.. a začal mluvit o tom, že mají s N. takovej "pseudovztah".. že ta holka prostě nemá moc zábrany.. že ve Francii s nim spala denně v posteli, neustále se k němu tulila...a na tom festivalu, že ho normálně vzala za ruku a vodili se za ruce.. ale že spolu nic neměli.. jenže že mu prostě prej řekla, že mi o ničem z toho, co se stalo nemá říkat, jenže on to nevydržel.. když mi tohle řek, tak sem si prvně nechtěla nic připustit...pak mi ale všechno začlo docházet a bylo mi dost mizerně a tak trochu sem před nim byla jak hromádka neštěstí, ale vysvětlila jsem mu to skrz to, že mě hrozně vadí její neupřímnost..

Nebylo to jen kůli němu, bylo to taky kůli tomu, že sem tý holce dala stoprocentní důvěru a ona ke mně přitom nebyla absolutně upřímná, dovedla mi lhát do očí a ani se u toho nezačervenala..a když sem před ní vyslovila svý podezření, jestli s nim něco nemá, vysmála se mi a řekla mi, že jsem legračně paranoidní.. včera ale H. prostě odpoledne přišel s tim, že u ní ze včerejška na dnešek spal a že se kousli.. já na to měla původně docela prudkou reakci...nebo spíš rádoby lhostejnou.. ale pak už sem na nic absolutně neměla a hlavně sem veškerý svoje zkraty nechtěla shazovat na to, že mi vadí, že neni upřímná a naférovku sem mu řekla, že tyhle všechny scény jsou někde v hloubi o tom, že se sama v sobě nevyznám a že prostě občas k němu cítim věci, který se ke kamarádovi prostě necítěj.. on to vzal, řek mi že neví, jak se teď má cejtit a že nežijem v dokonalym světě.. pak mi zaobaleně naznačil, že ve všem trochu moc rejpem a že ať nechám věcem volnej průběh, ale že v tom nemám šťourat, že se o tom nechce bavit.. a já už o tom taky nechtěla mluvit... jeden z dalších háčků tkví v tom, že on N. slíbil, že se nic z toho nedozvim, takže já místo toho,abych si s ní všechno vyříkala, tak sem musim tvářit, že se nic z toho nestalo,abych ho náhodou neprozradila a všechno mezi nima nezničila..

Tak...a co teď dělat? V první chvíli se mi chtělo brečet... když sem mu všechno osvětlila, bylo mi zas tak zvláštně líp.. zvláštní ale je, že ta bolest, všechen ten smutek a zklamání, který jsem vůči ní cítila se pomalu ale jistě mění ve vztek a nenávist a to mě trochu děsí.. S ním snad bude všechno v pořádku, ale N. už se nedokážu podívat ani do očí.. proto odsuď asi odjedu už v úterý, abych s ní nikam nemusela a nemusela se přetvařovat a hrát, že se nic neděje.. ona věděla, jak strašně moc mě to zlomí, ona moc dobře věděla, že to neunesu a slíbila mi, že v tomhle jí mlžu stoprocentně důvěřovat.. Ona je asi velkej hráč.. o to hůř, že právě včera to bylo roční výročí od chvíle, co jsem jí poznala a co jsem našla "ségru"..

..když se budu chtít obklopovat hercema, zajdu si do divadla..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michaela Michaela | E-mail | Web | 12. srpna 2012 v 10:18 | Reagovat

Jo tak ta N. je vážně hráč.. Myslím, že ti za to nestojí.. aby si se dál netrápila..

To s tou sviní máš pravdu.. on to pozná.. A jestli bude lhát na všechny strany tak to bude brzy.. myslím, že jednou skončí sám, opuštěnej.. pak si to uvědomí..

2 Deniska Deniska | Web | 12. srpna 2012 v 14:29 | Reagovat

Najhoršie sú klamstvá. To ťa zrazí úplne na samé dno.. A hlavne ak je to kamarátka najlepšia. Nemala to robiť. Možno ak sa dozví,že to všetko vieš tak toho bude ľutovať a bude sa viniť,ale to si predsa kamarátky nerobia..ty vole :O. hrôza. Ale raz ťa to prestane baviť riešiť a budeš úplne na inej ceste ako ona...Neboj hlavu hore moja!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama