63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55

Odraz v zrcadle.

4. srpna 2012 v 19:14 | Kel.) |  Diary
Každý den chodíš a díváš se do zrcadla.. nikdy to nebude dokonalý..
ale na druhou stranu si říkáš, že bys to aspoň mohla zlepšit, mohla si dokázat, že máš na to bejt taky krásná.
Jdeš po ulici a všímáš si žen a dívek kolem sebe.. z každé by sis vzala něco a poskládala to dohromady.. některé jsou dokonalé bez jakéhokoliv skládání. Někdo by si řekl, že jsou to hloupý řeči, že každý je ve své podstatě krásný a že záleží na kráse vnitřní.. ale zamysleme se nad tím, jak to dneska všechno je. Když poznáte nového člověka, základ prvního dojmu je vždy z toho, jak vypadá.. do práce vás nikdy nevezmou bez toho, aby jste vypadal slušně. A pokud chcete zaměstnání, ve kterém máte být někde vidět a něco prezentovat, tak se tuplem všichni dívají na to, jak vypadáte.
Nemůžu říct, že vyloženě nemám ráda silné lidi.. beru lidi takové, jací jsou, člověk nikdy neví, jestli to má silný člověk vrozené, je nemocný nebo prostě rád jí a vyhovuje mu to. Nemám ale ráda, když je někdo silný, hrozně si na to stěžuje a přitom s tím nic nedělá :). Sama mám takovou postavu jakou mám, ale snažím se s ní něco udělat, snažím se hubnout, cvičím, hlídám se v jídle. Je to o názoru každého z nás, co člověk, to názor.

Můj názor na anorexii? Není záporný. Teda ne záporný v tom pravém záporném slova smyslu.. chci tím říct, že si nemyslím nic špatného o lidech, kteří anorexií trpí. Beru anu jako nemoc, která může postihnout každého z nás. Každý někdy trpíme tím, že chceme mít alespoň nad něčím moc, chceme někomu něco dokázat..a většinou také dokázat něco sami sobě. Protože každý potřebujeme nějakou jistotu, něco v čem jsme dobří, něco, co se nám daří a pro co "chceme žít" a né každý si vybere tu správnou cestu. Možná mi tu teď pár lidí napíše, že se o tom nemůžu vyjadřovat, dokud si to nezažiju na vlastní kůži.. a já s tím souhlasím, tohle je věc, která se pro úplné pochopení musí prožít.. každý si žijem své myšlenky a nejde všechny naházet do jednoho pytle a říct "tahle trpí anorexií proto a proto"..každý máme svoje vlastní osudy :)

Úplně nevím, jak to zakončit..snad jen..

Je lepší shořet než vyhasnout.(Kurt Cobain)

Kellie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miška Miška | 5. srpna 2012 v 11:59 | Reagovat

V tom co si napsala si myslím,že máš pravdu.Taky jsem něco zhubla. Vůbec jsem se nevešla do kalhot. Teď v nich musím mít pásek.

2 Ashley Ashley | Web | 5. srpna 2012 v 14:04 | Reagovat

Moc hezky napsaný :)

3 mickeyi mickeyi | Web | 6. srpna 2012 v 21:18 | Reagovat

Začala jsem s blogem před pár dny, nespřátelíš? :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama