63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55

New way, honey.

20. října 2012 v 10:47 | Kellie |  Diary
Začínám znova.
Po dnešním ranním postavení se na váhu jsem se rozhodla, že takhle to dál nejde.


Posledních 14 dní jsem skoro necvičila. S 30 Days Shred jsem to pokazila 5 dní před úplným koncem a už jsem se k tomu nedokázala vrátit. Myslela jsem si, jak aspoň jím zdravě a že aspoň nepřiberu. Kdepak. O půl kila víc, než minulou sobotu.. zas mám 59. Sice čistých, ale mám. Nemohla jsem tomu uvěřit... chvíli jsem měla takovou hrozně demotivovanou náladu..ale kdepak, já se jídlem zlomit nenechám. Ode dneška zase začínám s Jillian. Už to nebude 30 Days Shred.. nechce se mi to jet odznova. Zkusím Ripped in 30.. ano, nepočítám s tím, že při cvičení mi bude váha nějak rapidně klesat- vím, že nebude. Ale potřebuji, aby na mě byli vidět výsledky- tak jako při Shredu... protože se zhrozim pokaždé, když si stoupnu před zrcadlo.

Udělala jsem nový design a pojedu zas odznova. Snad se mi konečně povede dosáhnout toho, co tak moc chci.

EDIT 11:50
Pohádala jsem se s mamkou. "Máš kluka?" "Ne." ..chvíle ticho. "A koho miluješ?" "Do toho ti nic neni." odpověděla jsem podrážděně. "Jak jako neni?! To teda je! Pořád jsem tvoje máma a mám právo o tobě všechno vědět!" bránila se, "Ne, to nemáš." Naštvaně ke mně přišla a vytrhla mi škrabku na brambory z ruky "Myslela jsem, že spolu máme kamarádskej vztah!!! Ještě ty mě ser, jako bych toho neměla dost v práci! Seš na mě jenom hnusná!".. zvedla jsem se a odešla.
Ne, mami.. my jsme nikdy neměly kamarádskej vztah. Vždycky jsi to byla ty, kdo mi říkal, že jsem tlustá. Vždycky jsi to byla ty, kdo mě pomlouval před babičkama, tetama..kdo mi podkopal veškerý sebevědomí ještě dřív, než jsem nějaký stihla získat. Kdo si na mým volným čase realizoval to, co sama nedokázala a nedovedla pochopit, že chci tančit a né dělat to, co chce ona. Nakonec mi dovolila tančit, ale myslíte že se na mě někdy byla podívat? za celých 8 soutěžních let.. nikdy. Mistrovství Evropy mi platil táta, protože ona s tím nechtěla mít nic společného..
Někdo takový za vámi přijde s tím, že máte kamarádský vztah? Že chce vědět takovou informaci, jako do koho jste zamilovaní? Co čeká... růže?!

EDIT 15:47
Smažené karbanátky k obědu?! Mami, co mi to děláš. Musela jsem sníst dva. Víte, já mám opravdu hrozné výčitky když jím něco smaženého... du se projít, je mi zle.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Merveilles Merveilles | Web | 20. října 2012 v 11:42 | Reagovat

Držim palce... my to zvládnem :))

2 B. B. | E-mail | Web | 20. října 2012 v 14:27 | Reagovat

Ahoj, jsem na tom podobně jako ty. Hlavně s tim nutkánim se vážit =D. Jsem strašná, kdybych mohla, vážila bych se každou chvíly, jenže pak mám najednou o půl kila víc a začínám šílet. Tak jsem si váhu zakázala =). Nespřátelíš?

3 Ivy Ivy | Web | 20. října 2012 v 22:14 | Reagovat

Je mi líto toho jak to máš s mamkou. takkový nezdravý vztah je opravdovou zhobou pro někoho, který se chce dopíchnout od místa a něco se sebou udělat, zvláště když je na rodičích zavislý. Bohužel, nevidím do toho úplně, ale tak nějak neveřím tomu, že by se to dalo zlepšit. Snad jen rada, je to taky jen člověk a ignorace může být dobrým základem klidnéh vzathu. Tak to mám já a nemusíš s tím souhlasit, ale mě to vyhovuje. (mluvím o svém vztahu s matkou)
Držím ti palce ať se ti daří i přes ty klacky, který ti pod nohy kladou tvý nejbližší.

4 Ejlliss Ejlliss | Web | 21. října 2012 v 18:06 | Reagovat

Taky jsem přemýšlela, že bych 30 day shred vynechala. Už ho jedu po druhé a tentokrát mě nezastavila lenost, ale nemoc.Ale zkusím to dotáhnout až do konce:)
Vztah s tvojí mamkou mě mrzí, ale možná časem až budeš straší se to všechno zlepší ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama