63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55

Trochu jinak.

10. listopadu 2012 v 19:06 | Kellie |  Diary
Dneska jsem vzala svého vlčáka na procházku, bylo dost ošklivě a zima.. vlastně už byla skoro tma, ale stejně jsem si potřebovala jít pročistit hlavu ven. Uvažovala jsem o věcech, který dělám.. nebo v posledních třech týdnech spíše nedělám. Potřebuju se znova vrátit na tu cestu, po které jsem šla do poloviny října.. protože ta někam vedla.. vedla mě k pěkné postavě a dobrému pocitu.. vlastně mě částečně dovedla ale i k M. se kterým vážně nevím, na čem jsem.. došla jsem k názoru, že budu makat dál.. dejme tomu také pro to, abych M. získala.. ale taky asi proto, že si potřebuju něco možná dokázat.. nebo to nechci dokazovat sobě, ale možná ještě někomu dalšímu?

Ve čtvrtek jsem byla se třídou na muzikálu v Praze.. snědla jsem svojí kaiserku, bylo to skoro jediný jídlo za celej den, takže mi to nestačilo.. seděla jsem v buse vedle spolužačky..a jenom jsem tak pronesla že mám hlad.. osočila se na mě "už zas?! Kdyť si před hodinou měla kaiserku, nežer tolik." ... AHA. Vim, že to co řekla je blbost, ale furt to ve mě tak nějak hryže. Co když mi tim chtěla něco naznačit? Přestala jsem na chvíli cvičit..je to na mě hned vidět? Nevím..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 merveilles merveilles | 10. listopadu 2012 v 19:58 | Reagovat

Pokud chceš hubnout, tak to dělej hlavně pro sebe, pro svůj pocit :)) A na spolužačku se vykašli :D To stejnak říkala jen tak, myslim že věta "Ty už zase žereš?" Je skoro nejběžnější v našem slovníku :D :D To bys musela přestat cvičit aspoň na půl roku a cpát s ejak zjednaná, aby ti to někdo řekla  myslel to vážně :)) ... V hubnutí je nejhorší když se nad tím stresuješ a něco takovýho si vsugeruješ ;)

2 justmebaby justmebaby | Web | 11. listopadu 2012 v 13:24 | Reagovat

Ahoj, spřátelíš? :)
Jinak ty kecy znám, celý den třeba nejím a pak si dám třeba housku a ještě ovoce a hned sem tlustá kráva co furt žere...zamrzí to , ale oni jen závidí :) drž se :)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama